Wysoka jakość!

Dostawa

Konto bankowe

Santander Bank Polska:

19 1090 2590 0000 0001 4285 1943

Biuro Internetowe
Al. K.E.N. 36 lok. 112B
02-797 Warszawa

NIP: 5891982992
REGON: 221825465

Uwaga! Pod podanym adresem nie ma możliwości odbioru osobistego towaru, bowiem wysyłka towaru następuje z magazynu centralnego.

Kontakt

Formularz kontaktowy - naciśnij tutaj.

 

Pracujemy od poniedziałku do czwartku w godz. 9-17

Telefon:
508 600 788

Telefony są odbierane w ramach dostępności pracowników, którzy zajmują się także obsługą klienta. W przypadku sytuacji, gdy nie udaje się Państwu dodzwonić, zachęcamy do kontaktu np. przez e-mail lub formularz kontaktowy.

 

Poczta e-mail
sklep@blue-phone.pl

Czas realizacji zamówień

 

Czas realizacji zamówienia podany jest w opisie każdego z produktów. 

 

Wszystkie produkty mają jeden z dwóch czasów realizacji:

  • Określenie "Wysyłamy w ciągu 24h" oznacza, że produkt posiadamy "od ręki" i gotowi jesteśmy wysłać go natychmiast. Zamówienia wysyłamy tego samego dnia w przypadku ich złożenia lub otrzymania płatności mniej więcej do godziny 13:00. Kurier doręcza paczkę następnego dnia roboczego na podany adres.
  • Określenia "Wysyłamy w ciągu 3 dni", "Wysyłamy w ciągu 1-4 dni" oznaczają, że towar wysyłany jest w orientacyjnym terminie 1-4 dni roboczych (czyli z wyłączeniem dni wolnych od pracy - sobót, niedziel czy świąt). W przypadku produktów z takim czasem realizacji towar jest dostępny u dostawców, dlatego czas jest orientacyjny, czasem może być on dłuższy, o czym poinformujemy przy realizacji zamówienia, a czasem oczywiście może być krótszy, co sprawi, że towar zostanie wysłany szybciej. Na ogół (dla zdecydowanej większości produktów) czas ten wynosi średnio 3 dni robocze, stąd przy produktach najczęściej pojawia się właśnie to określenie.

 

 

 

Czy czas wysyłki, a czas dostawy to jedno i to samo?

 

Nie, czas wysyłki, a czas dostawy to dwa różne pojęcia, chociaż często mylone. Czas wysyłki to czas, w którym sprzedawca wysyła towar do klienta, jednak po jego wysłaniu musi on zostać także dostarczony, na co firma kurierska potrzebuje na ogół dodatkowe 24 godziny. Tak więc czasem wysyłki jest termin, w którym sprzedający wysyła towar, a czasem dostawy termin, w którym sprzedawca wysyła towar powiększony o czas, który potrzebny jest jeszcze firmie kurierskiej na dostarczenie towaru. Przyjęło się, że wszyscy sprzedawcy podają zawsze czas wysyłki jako termin realizacji zamówienia, dlatego u praktycznie wszystkich sprzedawców podany czas realizacji oznacza termin, w którym sprzedawca wysyła towar i zawsze do tego czasu należy dodać czas potrzebny na dostawę towaru przez firmę kurierską (na ogół 24 godziny).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl