Menu
Producenci
Gwarancja
Kupując u nas telefon otrzymują Państwo na ten produkt 2 lata gwarancji. Naprawy gwarancyjne realizowane są za naszym pośrednictwem w autoryzowanym serwisie producenta. Dokładamy wszelkich starań aby naprawy przebiegały jak najszybciej. Produkt do naprawy należy wysłać na nasz adres z krótkim opisem usterki/wypełnioną kartą gwarancyjną. Adres do wysyłki: Biuro Internetowe Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/112B 02-797 Warszawa

Darmowa dostawa

 

 

Jesteśmy także na Allegro!

14 dni na zwrot!


  


Formularz zwrotu został dołączony do Państwa zamówienia razem z zakupionym produktem.

Przedmiot wraz z wypełnionym formularzem prosimy odesłać na adres naszej firmy, środki zostaną zwrócone na wskazane konto bankowe w przeciągu 1-3 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przedmiotu, przy czym termin ten zgodnie z prawem może wynieść maksymalnie 14 dni - jednak staramy się zwracać środki najszybciej jak to możliwe.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku bowiem gdy konsument zwraca towar nadmiernie zużyty, uszkodzony lub zniszczony, to sprzedawca ma prawo obciążyć go kwotą odszkodowania z tego tytułu.

Więcej szczegółów oraz warunki zwrotu znajdują się w regulaminie naszego serwisu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl