Menu
Producenci
Gwarancja
Kupując u nas telefon otrzymują Państwo na ten produkt 2 lata gwarancji. Naprawy gwarancyjne realizowane są za naszym pośrednictwem w autoryzowanym serwisie producenta. Dokładamy wszelkich starań aby naprawy przebiegały jak najszybciej. Produkt do naprawy należy wysłać na nasz adres z krótkim opisem usterki/wypełnioną kartą gwarancyjną. Adres do wysyłki: Biuro Internetowe Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/112B 02-797 Warszawa

Darmowa dostawa

 

 

Jesteśmy także na Allegro!

O firmie

 

Blue-Phone zajmuje się sprzedażą telefonów komórkowych, istniejemy od 2013 roku, stawiamy na jakość obsługi klienta, wiedząc, że dla klientów czas dostawy towaru jest często najważniejszy, to właśnie na szybkości realizacji zleceń skupia się firma, nie zapominamy oczywiście o dbałości o to, aby przedmioty były zgodne z zamówieniem, a klienci zadowoleni i chętnie wracali do naszego sklepu internetowego po kolejne zakupy.

 

Firma jest oczywiście wpisana do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki, informacje te można potwierdzić sprawdzając je na stronach Głównego Urzędu Statystycznego wg numeru REGON ( www.stat.gov.pl/ ) czy też Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej ( www.ceidg.gov.pl/ ).

 

 

Biuro Internetowe
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B
02-797 Warszawa

NIP: 5891982992
REGON: 221825465

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl